KOMUNIKAT DLA RODZICÓW DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W SPRAWIE ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 27.08.2021, 14:02

W PONIEDZIAŁEK 30 SIERPNIA O GODZINIE 11.00 W SIEDZIBIE SZKOŁY ZOSTANĄ WYWIESZONE LISTY POSZCZEGÓLNYCH GRUP DZIECI PRZEDSZKOLNYCH   TJ. PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO ORAZ ODDZIAŁÓW 0A, 0B, 0C.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W DNIU 1 WRZEŚNIA (ŚRODA)  ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ ODBĘDZIE SIĘ W SALACH GIMNASTYCZNYCH WEDŁUG NASTĘPUJĄCEGO PORZĄDKU:

GODZINA 9.00

GRUPA 0B (WYCHOWAWCA PANI HANNA BEDNARZ) – MAŁA SALA GIMNASTYCZNA

PUNKT PRZEDSZKOLNY (PANI MAGDALENA PIEKARSKA) – DUŻA SALA GIMNASTYCZNA

MSZA ŚWIĘTA – GODZINA 10.00

GODZINA 11.00

GRUPA 0A (WYCHOWAWCA PANI ANNA SATRO) – MAŁA SALA GIMNASTYCZNA

GRUPA 0C (WYCHOWAWCA PANI PAULINA SOBCZYK) -  DUŻA SALA GIMNASTYCZNA

DO SZKOŁY Z DZIECKIEM MOŻE WEJŚĆ JEDEN RODZIC. RODZICÓW OBOWIĄZUJE MASECZKA, DEZYNFEKCJA I DYSTANS SPOŁECZNY.

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW DZIECI PRZEDSZKOLNYCH  W SPRAWIE WYPRAWKI

W roku szkolnym 2021/2022 wyprawka dla dzieci przedszkolnych (jednakowa dla każdego dziecka) będzie zakupiona przez nauczycieli - wychowawców grup. W związku z tym na początku września zostanie zebrana kwota 50 zł (na pierwszy semestr), za którą zostanie zakupione niezbędne wyposażenie przedszkolaka.

Rodzice przynoszą następujące artykuły:

1. Buty na zmianę z jasną podeszwą w podpisanym worku

2. Strój do zajęć wychowania fizycznego (GRUPY 0A I 0B)

3. 1 teczkę na prace plastyczne/karty pracy

4. Ubranka na zmianę

5. Fartuszki do malowania farbami

Informacja na temat materiałów edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci będzie przekazana w dniu 1 września 2021r.

Wszystkie przedmioty prosimy podpisać niezmywalnym markerem