Zakończenie oku szkolnego 2021/2022 26.06.2022, 11:58

„Na świadectwach, wzbici w radość, odlecieli uczniowie,
drży powietrze po ich śmigłym zniku.
Wakacje, panie profesorze! Pora
czasowniki przez dni lata odmieniać!”

/J. Przyboś/

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbyło się 24 czerwca w trzech grupach: dla klas 1 – 3, Punktu Przedszkolnego i Oddziałów Przedszkolnych, klas 4 - 8. W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice oraz zaproszeni goście. Nasi najmłodsi uczniowie zaprezentowali przygotowywane wcześniej tance oraz zaśpiewali wakacyjne piosenki. Młodsze dzieci pożegnały te, które idą już do pierwszej klasy. Wszyscy otrzymali dyplomy oraz nagrody i upominki od rodziców. Rozdano także nagrody i wyróżnienia w nauce, sporcie, czytelnictwie, działalności artystycznej oraz listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców. Rozstrzygnięty został szkolny konkurs o tytuł najlepszej klasy – w tym roku szkolnym otrzymuje go klasa 4.

Na zakończenie uczniowie klas 1- 8 spotkali się z wychowawcami i otrzymali szkolne świadectwa. To dzień szczególnie ważny dla uczniów KLAS 8A i 8B, którzy pożegnali się ze szkołą. Życzymy im spełnienia ich planów i marzeń. A wszystkim – wspaniałych wakacji!

/Joanna Kobiec/