Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 22.06.2018, 14:50

Tegoroczne obchody zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej w Górnie odbyły się w dwóch częściach. W czwartek 21 czerwca spotkali się uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej oraz klas II – III gimnazjum. W piątek 22 czerwca, po Mszy św. w parafialnym kościele, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla dzieci z punktu przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I – III szkoły podstawowej. Także w tym dniu wszyscy uczniowie otrzymali szkolne świadectwa.

Po krótkich występach artystycznych uczniowie otrzymywali nagrody Wójta Gminy Górno – za wybitne osiągnięcia oraz nagrody szkolne – za całoroczną pracę, aktywność w życiu szkolnym, czytelnictwo, konkursy, osiągnięcia artystyczne i sportowe. Specjalne podziękowania skierowane zostały także do rodziców, którzy aktywnie włączają się w kształtowanie życia szkolnego. Rodzice tych uczniów klas trzecich gimnazjum, którzy ukończyli szkołę z bardzo dobrymi wynikami, otrzymali listy gratulacyjne.

Wszystkim uczniom życzymy wspaniałego odpoczynku wakacyjnego. Do zobaczenia we wrześniu.

/Joanna Kobiec/