Górne Nutki na wycieczce 03.02.2024, 20:29

Ależ to był udany dzień. W środę 30 stycznia dzieci z DZPiT Górne Nutki udały do Kielc na kręgle. Gra ta ostatnio to jeden z ulubionych sportów świata. . Dzieci bardzo aktywnie spędziły tam czas zdobywając kolejne punkty. Po intensywnym wysiłku fizycznym dzieci udały się do Mc Donald'sa na ulubione smakołyki. Należy dodać, że wyjazd był nagrodą za zdobycie I miejsca w VIII Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek.

/Jolanta Gawęcka
Izabela Wajs/

Jeśli kochasz to nie żałuj tylko przytul i pocałuj."❤️❤️ Pod tym mottem ogłoszono XVII Edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na Kartkę Walentynkową, której organizatorem był Dom Kultury "Zameczek" w Kielcach. Uczniowie naszej szkoły podjęli zaproszenie do udziału w konkursie. Wykazując się niezwykłą kreatywnością wykonali miłą dla oczu i serca Kartkę Walentynkową❣️

/Jolanta Gawęcka/

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie ubiegłoroczne projekty „eTwin Traveler” , „Horton Hears A Who” i „Say What you Feel” realizowane przez naszych uczniów na czele z p. Joanną Czernikiewicz - Fałdzińską, zostały odznaczone Europejską Odznaką Jakości.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów z ubiegłorocznych klas szóstych, ich umiejętnościom posługiwania się nowoczesnymi technologiami oraz aspiracjom do podnoszenia swoich umiejętności zarówno informatycznych, jak i językowych realizacja tylu projektów była dla nas wszystkim zarówno ogromnym wyzwaniem edukacyjno – wychowawczym, jak i czystą przyjemnością. Pełni entuzjazmu i zapału patrzymy w przyszłość, mając nadzieję, że realizowane w tym roku projekty „H2OPE” (klasa IV) i „The Lorax” (klasa VII) nie tylko pozwolą nam przeżyć kolejną pasjonująca przygodę z eTwinning, ale również zasłużą na takie wyróżnienie.

/opiekun projektu/

Dzień Babci i Dziadka 22.01.2024, 20:38

"Na ludową nutę" to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się 22.01.2024 roku z okazji DNIA BABCI I DZIADKA. ???? Dzieci z oddziału przedszkolnego i grup 0a, 0b, 0c oraz klas I-III zaprezentowały swoje umiejętności. Były piosenki, wiersze i tańce, które swoją treścią przekazywały podziękowanie za bezwarunkową miłość dziadków do swoich wnucząt. Występy dzieci poruszyły niejedno serce zgromadzonych gości. W radosnych nastrojach babcie i dziadkowie zostali obdarowani upominkami, a dzieci gromkimi brawami. Po zakończonym występie Dyrekcja naszej szkoły złożyła wszystkim babciom i dziadkom życzenia i podziękowała za przybycie.

/Anna Satro/