ul. Szkolna 1, 26-008 Górno, tel. 41 302 30 02, NIP 657-23-21-010

Przedszkolaki z naszej szkoły pierwszy raz podjęły próbę uczestniczenia w rajdzie pieszym. Pokonały drogę do Źródełka św. Franciszka w Świętej Katarzynie oraz udały się na długi spacer po Świętokrzyskim Parku Narodowym. Nikomu nie zabrakło sił i wszyscy dzielnie dotarli na ulubione lody. Sił wystarczyło także na wspólne zabawy na dmuchanej zjeżdżalni, które przedszkolaki uwielbiają. Wszyscy w dobrych humorach wrócili do domów, z niecierpliwością czekając na kolejne wycieczki.

/wych . grup przedszkolnych/

Wyprawka 16.08.2023, 11:53

WYPRAWKA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

DLA DZIECI Z ODZIAŁÓW PRZEDSZKLNYCH I PUNKTU PRZEDSZKOLLNEGO

1.       Ryza papieru

2.       Plastelina

3.       Kredki BAMBINO

4.       Chusteczka suche + mokre

5.       Teczka z gumką

6.       Klej w sztyfcie 5 szt.

7.       Bloki techniczne: biały i kolorowy

8.       Fartuszek do malowania farbami

9.       Buty na zmianę  (z białą podeszwą)

10.   Ubrania na zmianę

Wszystkie rzeczy muszą być koniecznie podpisane!

Na pozostałe materiały będzie zorganizowana składka we wrześniu.

29 kwietnia zakończył się projekt "Ekologiczne Przedszkolaki" realizowany w Punkcie Przedszkolnym oraz grupach 0 A, 0 B, 0 C. Celem projektu było przede wszystkim uwrażliwienie najmłodszych na ochronę środowiska naturalnego. Dzieci z poszczególnych grup, realizowały działania zgodnie z harmonogramem, m. in: sadziły drzewa, kwiaty, cebulki, sprzątały najbliższe otoczenie, budowały karmniki i karmidełka dla ptaków oraz regularnie je dokarmiały, wykonywały zabawki z materiałów wtórnych podczas tygodnia bez zabawek, obchodziły Dzień Ziemi, opiekują się ogrodem oraz dbają o rośliny w swoich salach. To tylko niektóre zadania, które przedszkolaki wykonały.